21 славлення Тари

Пандемія коронавірусу так чи інакше вплинула на всіх нас, і ми всі прагнемо робити все можливе задля блага себе та інших. Слідуючи пораді Чок’ї Ньїми Рінпочє наспівувати 21 Славлення Тари, ми підготували колекцію онлайн-ресурсів для всіх.

Відео 21 славлення Тари на YouTube

Ми створили декілька версій 21 славлення різними мовами, на основі запису дуету Лами Тензіна Занґпо та Ані Чоїнґ Дролми, і з зображеннями 21 Тари із зовнішньої садгани, яку практикують у першій частині Третьої Досконалості в онлайн-програмі медитації Потрійна Досконалість Тари. Ви можете приєднуватися і підспівувати в будь-який час.

Тут знаходиться повна колекція відео на YouTube-каналі Потрійної Досконалості: https://www.youtube.com/channel/UCTzCxT1wDZCou2A5W0amsfQ

Українська версія: https://youtu.be/YYwGUmo2jw0

Якщо у вас є питання, будь ласка, напишіть нам: 21praises@gmail.com

Ресурси для завантаження

Задля підтримки нашої практики публікуємо посилання на різноманітні ресурси для завантаження. Див.посилання нижче.

Відео 21 Славлення: за цим посиланням можете завантажити те саме відео, що транслюється у zoom-кімнаті (з транскрипцією 4-ма мовами).

Аудіозапис 21 Славлення: Тут можете завантажити mp3-файл аудіо-доріжки до цього відео.

Відео 21 Славлення українською: За цим посиланням можете завантажити відео з українською транскрипцією та перекладом, що співається під ту ж саму мелодію, одночасно з тибетським текстом.

Текст і зображення: За цим посиланням ви можете завантажити pdf-файл із зображенням кожної Тари, транскрипцією тибетської та українським перекладом.

Тханка 21 ТариТут ви можете завантажити pdf-зображення тханки 21 Тари, яку було створено спеціально для програми Потрійної Досконалості Тари, згідно традиції Чоклінґ Терсар. Репродукцію цієї тханки можна придбати в Dharma Ratna Shop.